Bilmen'in Ötesi Atölye Çalışması

Ana Sayfa EğitimlerBilmen'in Ötesi Atölye Çalışması

BİLMEN'İN ÖTESİ

Atölye Çalışması


 

Nefes, Tek Var Olan’dır; bedendeki tüm atomları bir arada tutan güçtür. Bedene her solukta yeni bir hayat verir; her nefes verişte ise bizi saflaştırır. Nefes bir “Köprüdür.” Özümüzü, yaratılan kısmımıza bağlar. Her yaratılan onun içindedir ve Öz’e hizmet eder.

 

Meditasyon, zihnimizi sessizce okumamıza ve onu çırılçıplak görmemize yardımcı olan bir yöntemdir. Bu yöntemde bilincimiz tamamen özümüzün emrindedir. Bomboş kalabildiğimizde İlâhi Varlığa yaklaşırız. Nefesin ve meditasyonun gizemi kelimelere sığdırılamaz; ancak yaşanarak deneyimlenebilir. Kişinin amacı; kendini bilmek ve Gerçeğe ulaşmak olmalıdır. Bu uygulamalar sağlığınızı düzelteceği gibi, bilinçli olarak uygulanırsa kendinizi bilmenize, yaşam amacınıza ulaşmanıza ve Gerçeği hissetmenize yardımcı olacaktır. Sizde elinizi bize uzatın, bu gizemli yolda eğitimlerimiz ile elinizden tutup kendi gizeminizi ve Gerçeği deneyimlemenize yardımcı olalım.

 

Bilmen'in ötesine ulaşmak için önündeki dört katı geçmek gerekir.

 

  • İlki dışımızda ki kabuk, yani bedenimiz.
  • İkinci kabuk, bazılarının anlayıp derin bilgiler diye adlandırdığıdır.
  • Üçüncü kabuk ise sözcüklere sığmayan, harflerin kendilerine perde olduğu, gerçeğe en yakın olan anlamlardır.
  • En iç kısım ise dördüncü katıdır. Burada gerçek bilgilerin özü, yani asıl olan bulunur.

 

Bu yıl içindeki uygulamalı eğitimlerimiz; Nefes, Meditasyon (Dalınç), Bandı (Bandha), Yıl Gücü (Kundalini), Yıldız Olup Parlama & Yıldırım Olup Uyanma ve Süzüg Ölümleri Yaşama Çalışmaları

 

Henüz sizinle tanışamadık ama bir gün karşılayacağımızdan ümitliyiz…

 

Uygulamalı eğitimimize tüm Türkiye’den Zoom ile katılım sağlayabilirsiniz. Öğretilerin başı ve sonu yoktur, her zaman ve her yerden başlayabilirsiniz. Aynı atölye canlı yayın ayda 2 kez, 11.30-13.30 saat aralığında Perşembe günleri ve 15.00-17.30 saatleri arasında Cumartesi günleri Ankara şubemizde verilecektir. Zoom ile aynı zamanda dünyanın her yerinden katılım sağlayabilirsiniz. Kayıtları atölye çalışmasından sonra da seyredebilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.