Büyük Gizem                                                                              Küçük Gizem

                                                            Güne-eş tutulması yeni ay evresinde;                                       Ay tutulması dolunay evresinde; 

                                                 Ay, Güneş ile Dünya’nın arasında iken oluşur.                      Dünya, Güneş ile Ay’ın arasında iken oluşur.

 

Kadim Bilgelikte
SİMYA BİLGELİĞİ VE KİŞİSEL GEZEGENLER


Simya bilgeliği, öz kişiliğinizi (esas karakterinizi) altı aşamada ortaya çıkarma yöntemlerinden birisidir. Kişinin amacı; altı aşamanın sonunda kalıcı mutluluk, başarı ve içsel gelişim ortaya çıkarmak olmalıdır. Kişi ya mutluluk kaynağını dışarıda arar, ya da eski dönem simyacıları gibi mutluluğu kendi içinde yaratır. Böylece, tıpkı bir simyacının kurşunu altına döndürmesi gibi, kişiliğini ve kalbini temizleyip saflaştırarak fizik ve süzüg bedenini tapınak olmaya daha uygun bir hale getirir. Bu şekilde o kalpten artık kutsal ışık yansımaya başlar. Dışarıda altın bulmak yerine, kişinin kendisi altın haline gelir ki bu dünyalar kadar altından çok daha değerlidir.

"Simya Bilgeliği ve Kişisel Gezegenler" programında; uygulamalı bir biçimde size bu gezegenlerin dengelenmesi ve kalbinizi yumuşatarak yeniden doğuşunuzun gerçekleştirilmesi öğretilecektir.

 

* Programlarımızı Zoom üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.

* 8 Aylık Bilmen'in Ötesi Sohbetlerine ve İnziva kampına katılım sağlayarak, yazılı sınavda başarı elde eden üyelerimiz "Bilmen Akademi" sertifikası almaya hak kazanır. 

* Bilmen Akademi Üyelerimize özel %10-20'e varan indirimlerimiz bulunmaktadır. Üye indiriminizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bilmen Akademi Üyeliği hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Uzm. Dr. Mehmet Kasım hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.